Opis
Zacisk do hulajnogi o niesamowicie prostym wyglądzie czy z największą kompatybilnością - oto dylemat wielu osób. Na szczęcie obejma do hulajnogi Cyro SCS daje wiele opcji
Wyjątkowe w niej jest to, że jest dostępna w wersji "mini", która jest kompatybilna jedynie z kierownicami w regularnym rozmiarze. Dzięki temu wygląda bardzo elegancko. Jeśli Ci na tym nie zależy, wybierz klasyczną kombinację z kompatybilnością oversized/standard, którą znajdziesz w wersji oversized z shim.
Odchudzony gdzie to możliwe, wzmocniony gdzie potrzeba
- Otrzymujesz obejmę o niewielkiej wadze, co udało się osiągnąć opracowując odpowiedni design, w którym pozostało wiele siły, by zagwarantować długą żywotność.
- Wytrzymałość bierze się także z wewnętrznych stalowych śrub, które są o wiele bardziej solidne i lepiej się zaciskają niż standardowe śruby wcinające się bezpośrednio w aluminium.
Specyfikacja modelu
Model | Wewnętrzna średnica obejmy | Shim | Shim length |
Standard | 32mm (Regular) | - | - |
Oversize | 35mm (Oversized) | Włączony | 38mm |
Specyfikacje
Rozmiar zacisku:
Quad (poczwórny)
Waga:
192g
Zawarty system kompresji:
SCS
Materiał:
Aluminium
Starnut:
Niewłączony
Śruba kompresyjna:
Włączony
Długość śruby kompresyjnej:
34mm