Opis
Asymetryczne narty Marksman są idealne do kreatywnej jazdy w każdych warunkach atmosferycznych. Talia o szerokości 106mm podkreśla idealną równowagę między jazdą po miękkim, głębokim śniegu poza stokiem i po mocno ubitej powierzchni na stokach kurortów.
Posiadają mocny rdzeń o konstrukcji Double Barrel z jodły i jesionu. Gęstość jodły umieszczonej po bokach zapewnia doskonałe przechodzenie z krawędzi na krawędź, zaś lżejszy jesion umieszczony na środku zapewnia lekkość i żywiołowość. Całość wykończono włóknami węglowymi, które poprawiają odbicie i dynamikę jazdy.
Narty freeride Marksman pochodzą z serii K2 Factory Team, która stawia na surfingowe, zwrotne i zabawne sesje. Dlatego też posiadają plecionkę z włókna węglowego i pełne sidewalle.
Bez względu na to, czy spędzasz czas na stoku czy poza nim lub w obu tych miejscach, narty K2 Marksman będą Ci zawsze towarzyszyć.
- Odpowiednie do jazdy 60% na stoku i 40% poza nim
- Wiązania: Brak