Opis
Wrotki Impala są wykonane z wytrzymałego PVC, mają solidną cholewkę, piętę i podeszwę, zapewniając bezpieczne i wygodne dopasowanie. Metalowe oczka do szybkiego sznurowania zapewniają dokładne i spersonalizowane dopasowanie, a aluminiowe trucki i płyta bazowa zapewniają niezrównaną stabilność i kontrolę.
Gładkie i przyczepne kółka uretanowe z nylonowym rdzeniem o średnicy 58 mm i twardości 82A zapewniają płynną jazdę. Doskonała amortyzacja i płynna jazda dzięki tulejom 82A o wysokim odbiciu i czułym łożyskom ABEC 7.
Wrotki Impala są wyposażone w niezawodny hamulec PU zapewniający pewne manewrowanie i bezpieczeństwo. Podejmij wegański styl życia bez kompromisów w zakresie jakości, ponieważ te wrotki są dumnie przyjazne dla wegan.
Należy pamiętać, że te wrotki są nieco za małe, dlatego zalecamy wybranie większego rozmiaru, aby uzyskać idealne dopasowanie.